אודות דרעי רייפר ושות' עורכי דין

קצת עלינו

משרד עו"ד דרעי רייפר ושות' הינו משרד עורכי דין הפועל משנת 1987.

המשרד חולש על פני תחומים משפטיים מגוונים כגון: פירוק שיתוף, חלוקת רכוש, סכסוכי ירושה, גביית חובות, הפרות הסכמים בין חברות ועוד.

מאז יום הקמתו על ידי עורך דין דוד דרעי, משרד עורכי דין דרעי רייפר ושות' חרט על דגלו את ערך השלום, כגישה לפתרון בעיות משפטיות מורכבות.

אנו מאמינים כי דרך ההבנה והפשרה,

ניתן להגיע לתוצאות מרחיקות לכת.

פשרה עבור רובינו, ככל הנראה מזכירה במהותה את המילה 'ויתור' – אף על פי שזו אינה בהכרח טעות, אנו מאמינים כי ההפך הוא הנכון. פשרה אין תמיד משמעותה לוותר על משהו, אלא למצוא פתרון ששני הצדדים יכולים להסכים עליו ולחיות איתו בשלום.

סכסוך בין שני צדדים, מה שבתחילה נראה כמו סלע מחלוקת שלא ניתן לגשר עליו, יכול להגיע עד לכדי סכסוכים משפטיים מורכבים; אלה, עלולים להשפיע על האדם בהיבט האישי, התעסוקתי או המשפחתי לשנים קדימה. אפשרות אחרת, אולי טובה יותר, היא שהעניינים ייפתרו ברגע של הסכמה בין הצדדים. במשרד, אנו גורסים שזהו חלק בלתי נפרד מתפקידינו, אם לא חובה מוסרית – כלומר, מתוקף תפקידינו, איננו רק חובשים את כובע "עורכי הדין" אלא גם נמצאים בכובע ה"מגשרים" ששואפים להבין את בעיות לקוחותינו, תוך הענקת הפתרון היעיל ביותר למצבם.

בעיות מורכבות דורשות פתרונות יצירתיים.

יתרוננו טמון בכך שאנו נחשבים למשרד בוטיק. לכן, לעולם לא נפתור אתגרים משפטיים לבד – אלא בדרך כלל, נבקש מספר חוות דעת, דרך שניים או יותר מעורכי הדין השותפים במשרד. היתרון שבכך, הוא שכל אחד מביא עמו מומחיות ויכולות בכל אחד מהתחומים – החל משלב ההסכם והקמת השותפות ועד לשלבי ההגעה להסכמות משותפות לשנים קדימה, או במקרים אחרים – פירוק של השותפות ו/או חלוקת נכסים. ישנה גישה שונה וזווית הסתכלות מעט אחרת על האירועים, אשר כל אחד ואחת מביאים עמם לשולחן בפתרון בעיות כמו סיכסוכי ירושה במשפחה, תיקי הוצאה לפועל, כאשר אחד מהצדדים מצוי בהליך חדלות פירעון, או סכסוכים וקונפליקטים שמתעוררים לא פעם בחברות גדולות או משפחתיות. כך פעלנו, וכך גם נמשיך לפעול בעתיד על מנת לספק ללקוחותינו את השירות הטוב והמקצועי ביותר, שיוביל לתוצאות משפטיות מוצלחות; לא מדובר רק בהצלחה מספרית, אלא בהצלחה בהיבט איכות החיים שנותרת לאחר סיום ההליכים המשפטיים.

ניתן לראות זאת בבירור דרך כמות הלקוחות החוזרים, ההוקרה וההמלצות החמות שבאתר. בשבילנו, הן הסימן האמיתי להצלחה.

 

המשימה שלנו היא לתכנן, ליישם ולהשיג עבורכם את התוצאה המשפטית הרצויה, על סמך הידע שצברנו מול לקוחותינו ובבתי המשפט. זאת תוך התחייבות מאיתנו אליכם למתן יחס אישי, כן, אכפתי עם תשומת לב מירבית וליווי צמוד עד לגמר התיק.

הצוות שלנו

מן התקשורת

משרדנו מעניק שירותים משפטיים אישיים ואכפתיים הממוקדים בהשגת תוצאות רצויות תוך מתן ליווי צמוד עד תום התיק –
כאן מגלים את כל הפרסומים שלנו בתקשורת:

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התקשרו 050-711-8585 או השאירו פרטים:
זקוקים לסיוע מהיר? נשמח לעזור בכל שאלה: