-אסף-דרעי-משרד-עורכי-דין-דרעי-רייפר-Advocate-law-firm-scaled-1-plnvpe31yy25zlbfyr6l30eju4yd309z8wjwrenhr4

עו"ד אסף דרעי

לעו"ד אסף דרעי תואר ראשון (LLB) במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני (LLM) בהצטיינות מאוניברסיטת וושינגטון והתמחות במחלקה המשפטית במשרד הראשי בוושינגטון. הבירה של SEIU. כיום הוא בדרך לקורטורנט למשפטים באוניברסיטת חיפה. לא ניתן להתעלם מכך שלאסף יש ידע וניסיון רבים בייצוג בבתי משפט בתחומי ידע נרחבים – בתחומי הוצאה לפועל, חדלות פירעון, משפט מסחרי ועוד. אסף התחיל את דרכו במשרד של אביו, עו"ד דוד דרעי, ומאז הספיק לצבור ניסיון רב בפרקטיקה ובאקדמיה, לאחר שכתב עשרות מאמרים, הנחה והשתתף בכנסים מקצועיים, בעיקר בתחומי המשפט הכלכלי-חברתי.
עוד יש לציין, כי אסף פועל בייצוג לקוחות ועוסק כמרצה באקדמיה. עו"ד אסף דרעי הוא עמית מחקר במרכז מינרבה לשלטון החוק במצבי קיצון, ושמש בתוכנית לזכויות אדם והיהדות.

אסף בעל ידע וניסיון רבים בייצוג בבתי משפט בתחומי הוצאה לפועל, חדלות פירעון, משפט מסחרי- ייצוג לקוחות פרטיים ועסקיים, דיני נזיקין ותביעות לשון הרע, ומשפט פלילי. את תחילת דרכו המקצועית החל במשרד של אביו, עו"ד דוד דרעי, ומאז צבר ניסיון תעסוקתי בפרקטיקה ובאקדמיה, כשבאמתחתו עשרות מאמרים שכתב, וכנסים מקצועיים בהם הנחה והשתתף, בעיקר בתחומי המשפט הכלכלי- חברתי.

מוזמנים לחפש מידע באתר

זקוקים לסיוע מהיר? נשמח לעזור בכל שאלה: