ליטיגציית נדל"ן

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התקשרו 050-711-8585 או השאירו פרטים:

תוכן עניינים

ליטיגציית נדל"ן במדינת ישראל נוגעת לשוק הנדל"ן אשר מתפתח ללא הפסקה, ובכל שנה ושנה נסגרות עסקאות רבות בתחום זה. מורכבותן וחשיבותן של עסקאות הנדל"ן השונות ושל הגורמים הרבים אשר לוקחים בהן חלק, אשר להם אינטרסים מנוגדים ושונים בחלק מן המקרים, מובילות בלא מעט מקרים למחלוקות וסכסוכים משפטיים שונים אשר עשויים לגרום לעיכוב משמעותי בעסקאות ואף להוביל לפגיעה בשווי הכלכלי של הפרויקט. 

 

משרד עו"ד דרעי רייפר – מייצגים אתכם בתחום הנדל"ן

משרדנו בעל ניסיון רב בפתרון מחלוקות וניהול של סכסוכים בענף הנדל"ן. בנוסף על כך, משרדנו מתמחה בליווי של תביעות אשר נוגעות לבנייה, תכנון ופיתוח נדלנ"י, בפני כל הערכאות השיפוטיות, בפני המפקח על בתים משותפים, במהלך הליכי בוררות וגם בוועדות מנהליות ומשפטיות. משרד עו"ד דרעי רייפר צבר ניסיון רב בתחום זה במהלך השנים במהלך ייצוג של קבלנים, יזמים פרטיים וכן הלאה. 

 

בענף זה, עורכי הדין של משרדנו פועלים לצורך ייצוג של חברות ותאגידים שונים אשר פועלים בענף הנדל"ן בנושאים שונים וביניהם: ייצוג של תאגידים וחברות אשר לוקחות חלק בסכסוכים חוזיים בהקשר לפרויקטים בענף הנדל"ן, ייצוג של דיירים כחלק מתביעות הנוגעות לליקויי בנייה ו/או הפרות חוזיות, ייצוג במסגרת סכסוכים בין שותפים בפרויקטים שונים בענף הנדל"ן, ייצוג של תאגידים וחברות שונות הנמצאות תחת הליכי חדלות פירעון שבמהלכם רוכשים מקרקעין אשר נמכרים כחלק מהליכי החדלות, ייצוג במסגרת סכסוכים בין שוכרים למשכירים בפרויקטים גדולים בתחום הנדל"ן וכן הלאה. 

 

הייצוג, הייעוץ והליווי אותו מספקים עורכי הדין במשרד עורכי דין דרעי רייפר הינו ייצוג מקיף, אישי ומקצועי, בכל הערכאות השיפוטיות השונות ובכל הוועדות המשפטיות השונות. 

 

למה צריך לשכור עו"ד בקייס נדל"ני?

ישנם לא מעט אנשים אשר בוחרים לא לקבל סיוע מעורך דין מקצועי המתמחה בליטיגציית נדל"ן, כאשר הם זקוקים לו. אנשים מסוימים בוחרים לפעול כך, מאחר שהם סבורים כי הם אינם זקוקים לשירותיו של עורך הדין – וישנם אנשים אשר עושים זאת מאחר והם לא מעוניינים לבזבז על כך כסף – ואז הם מסתייעים בעורך דין שאינו מקצועי מספיק.

חשוב לציין כי בחירה בעורך דין שאינו מתמחה בליטיגציה נדלנ"ית, רק בעקבות מחיר נמוך יותר הינה מסוכנת, במיוחד בשלביו הראשונים של התיק.

 

*הבהרה: האמור הינו בגדר מידע כללי בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ/ליווי משפטי. אין לראות באמור משום המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהליכים, וכל המקבל החלטה על פי מאמר זה עושה זאת על שיקול דעתו ותחת אחריותו הבלעדית.

מאמרים בנושא נזיקין ליטיגציה

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התקשרו 050-711-8585 או השאירו פרטים:
זקוקים לסיוע מהיר? נשמח לעזור בכל שאלה: