ניהול משברים

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התקשרו 050-711-8585 או השאירו פרטים:

תוכן עניינים

מרבית ההליכים המשפטיים של ימינו, מתחילים במשבר מסוים אותו שני הצדדים לא הצליחו לפתור בזמן. בחלק גדול מן המקרים, הבחנה במשבר שמתקרב וביצוע פעולות אסטרטגיות כבר במהלך שלבי המשבר המוקדמים יכול למנוע דיונים ארוכים ויקרים אצל בוררים, בתי משפט או שמא מגשרים. משרדנו מאמין כי ניתן לפתור כל משבר באמצעות התנהלות נכונה ובכך למנוע את הרעת המצב והגעה לבית המשפט. 

ארגונים, חברות ובתי עסק אשר חווים משברים, יכולים ואף צריכים לפנות לעורך דין מקצועי המתמחה בניהול משברים כדי שיגבש עבורם תוכנית פעולה שתספק פתרון לטיפול במשבר. 

 

השירותים שמשרדנו מעניק בניהול משברים

השירותים שמעניק משרד עו"ד דרעי רייפר בכל הנוגע לניהול משברים כוללים:

  • ניתוח המשבר והערכת הסיכונים האפשריים. 
  • תכנון ויישום של אסטרטגיות שונות שמטרתן למנוע את הרעת המשבר. 
  • ליווי מקיף מאחורי הקלעים בנוגע לפתרון המשבר. 
  • ניהול המשבר עצמו. 
  • מתן עזרה במסגרת משא ומתן לפתרון המשבר. 

 

משרד עו"ד דרעי רייפר – מנהלים את המשברים עבורכם

משרד עו"ד דרעי רייפר מונה בתוכו צוות מקצועי שתפקידו לנהל משברים. משרדנו מספק פתרונות מקיפים בכל הערכאות המשפטיות. משרדנו יכול לסייע לכם בייצוג אל מול רגולטורים, במסגרת תביעות ייצוגיות, בניהול חקירות פנימיות, בהפרה של דיני פרטיות וכן הלאה. 

 

השותפים בצוות ניהול המשברים מחזיקים בניסיון רב בפתרון של משברים מסובכים ומורכבים. 

עורכי הדין של משרד עו"ד דרעי רייפר מחזיקים בכל הניסיון והידע הנדרש לצורך ניהול ופיקוח על חקירות פנימיות ולצורך ייצוג של לקוחות במסגרת חקירות של גופים שונים. חלק מן הגופים מולם משרדנו מייצג לקוחות הם: הרשות להלבנת הון,הרשות לניירות ערך, רשות התחרות, חקירות במשטרה ורשות המיסים. 

הצוות האחראי על ניהול משברים במשרדנו מספק ייעוץ משפטי ופועל לייצוג של לקוחות במסגרת הליכי ליטיגציה, אם קיים צורך הצוות פועל גם אל מול התקשורת. 

 

בסיום המשבר

לאחר סיום המשבר, צוות ניהול המשברים במשרדנו מעניק ללקוח סיוע בבנייה של תוכניות ציות ובהליכי הפקת לקחים. בנוסף על כך הצוות מכווין את הלקוח ומלווה אותו במסגרת בחינת ההמלצות והטמעתן. 

משרדנו מספק ליווי וייעוץ משפטי לארגונים בינלאומיים אשר מתמודדים עם משבר כזה או אחר במדינת ישראל, ארגונים ציבוריים וארגונים פרטיים, נושאי משרה, בכירים ודירקטוריונים בחברות וארגונים שבהם נוצר משבר. 

 

*הבהרה: האמור הינו בגדר מידע כללי בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ/ליווי משפטי. אין לראות באמור משום המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהליכים, וכל המקבל החלטה על פי מאמר זה עושה זאת על שיקול דעתו ותחת אחריותו הבלעדית.

מאמרים בנושא משפט מסחרי

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התקשרו 050-711-8585 או השאירו פרטים:
זקוקים לסיוע מהיר? נשמח לעזור בכל שאלה: